Майстри шорт-треку успішно стартували у новому сезоні

Category: Новини

1 та 2 вересня у Словаччині відбулися міжнародні змагання з шорт-треку «Stez Cup», на якому спортсмени харківської ШВСМ здобули 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Дві золоті медалі були на рахунку Світлани Репецької, яка перемогла на дистанціях 1000м та 1500м.

Також переможцем турніру на дистанції 1500м став Данило Федоренко. Крім того на його рахунку були срібні нагороди на дистанціях 500м та 1000м.

Срібною призеркою змагань також стала Катерина Моісеєва на дистанції 333м та здобула бронзову медаль на дистанції 777м.

Треті місця також посіли Данііл Бергін (1500м), Ростислав Леонтенко (1000м) і Мирослава Селюкова (1000м).

Вітаємо спортсменів та тренера Віталія Сівака з успішним стартом нового сезону міжнародних змагань!