Ірина Попова завоювала медалі в Туреччині

Category: Новини

Минулого тижня в турецькій Сакар’ї відбулися дві міжнародні рейтингові гонки з велоспорту МТБ в олімпійському крос-кантрі, «срібло» та «бронзу» яких завоювала спортсменка харківської ШВСМ.

Спочатку 27 жовтня Ірина стала бронзовою призеркою в гонці другої категорії. Випередити харків’янку змогли  чеські велогонщиці Тереза Тваружкова та Адела Голубова, які, відповідно розділили між собою перше та друге місце.

Посівши в цій гонці третє місце Попова також отримала 15 рейтингових очок.

Згодом також в Сакар’ї вже на гонці першої категорії, яка відбулася 31 жовтня Ірина змогла покращити свій результат та фінішувала другою. Випередити українку на півтори хвилини змогла Тереза Тваружкова. Трете місце посіла Адела Голубова. Посівши друге місце, Ірина Попова також одержала на цій гонці 40 рейтингових очок.

Вітаємо Ірину та її наставника Заслуженого тренера України Романа Коробова з успішним виступом на цих змаганнях.