Боксери ШВСМ успішно повернулися з чемпіонату Європи

Category: Новини

З 15 по 23 жовтня в Чорногорії відбувся чемпіонат Європи з боксу серед молоді, на якому харків’яни завоювали 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. З них «золото» та 2 «бронзи» на рахунку представників нашої ШВСМ.

Участь в змаганнях приймали 339 спортсменів та спортсменок віком до 18 років з 38 країн. За підсумками змагань збірна України завоювала 3 золоті, 4 срібні, 7 бронзових нагород та посіла друге місце в загальнокомандному заліку.

Всій вклад в загальний успіх збірної внесли і боксери харківської Школи вищої спортивної майстерності під керівництвом тренера Сергія Данильченко.

В ваговій категорії до 54кг чемпіоном Європи став харків’янин Айдер Абдураімов. На шляху до золотої медалі він переміг суперників з Латвії, Словаччини, Іспанії та у фіналі одноголосим рішенням суддів 5:0 переміг Георгія Саджая з Грузії.

Бронзовими призерами стали В’ячеслав Бригаденко (вагова до 71кг) та Олександр Балабін (вагова до 75 кг).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з медалями чемпіонату Європи.