Юлія Циплакова – володарка Кубку України з боксу

Category: Новини

З 29 вересня по 3 жовтня у Харкові відбулися Кубок України з боксу серед жінок та чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат.

В змаганнях серед жінок блискуче виступила спортсменка харківської ШВСМ Юлія Циплакова. В ваговій категорії до 57кг вона одноголосим рішенням  суддів перемогла суперниць с Херсонскої та Черкаської областей, та вийшла у фінал, де також впевнено 5:0 розібралася з киянкою Сніжаною Холодковою.

Також Юлія була визнана кращою спортсменкою Кубка України серед жінок.

Крім «золота» Циплакової харків’янки здобули на Кубку України три бронзові медалі. Призерками стали: Альона Гурьєва (вагова категорія до 48кг), Юлія Воропай (вагова категорія до 48кг) та Світлана Василевська (вагова категорія до 51кг).

Загалом зусиллями усіх вікових категорій харківські спортсменки завоювали на домашньому ринзі 9 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей.

Вітаємо спортсменок та їх тренерів з успіхом!