Спортсмени харківської ШВСМ успішно виступили на Кубку України зі стрибків на батуті

Category: Новини

В Одесі з 22 по 25 жовтня 2020 року відбувся Кубок України зі стрибків на батуті, на якому харків´яни завоювали 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові нагороди.

Перемогу здобула Поліна Переверзьєва. Вона посіла перше місце в синхронних стрибках в дуеті з одеситкою Софією Аларовою.

В синхронних стрибках серед жінок на рахунку харківських спортсменок також була бронзова медаль, яку вибороли Вероніка Спасьонова та Софія Ткаченко.

В особистих змаганнях серед жінок харків’янка Анна Бакуновицька посіла друге місце, поступившись лише суперниці з Києва.

Дві срібні медалі Кубка України здобув Дмитро Рожко. Він показав другий результат в особистих змаганнях та в синхронних стрибках разом з іншим харків’янином Микитою Іванським.

Ілля Колмогоров та Микола Пилипенко стали в синхронних стрибках бронзовими призерами.