Тренери ШВСМ отримали нагороди від Міністерства

Category: Новини

11 вересня на стадіоні «Металіст» відбулася урочиста церемонія нагородження з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Участь в святкуванні приймали відомі харківські спортсмени та тренери, учасники, призери та переможці Олімпійських ігор різних, а також керівництво області. Під час урочистої частини голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та його заступник Євгеній Грицьков провели нагородження.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України були нагороджені:

— Погоріла Валентина Вікторівну, тренер-викладач з велосипедного спорту комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності»;
— Азимов В’ячеслав Бедалович, тренер-викладач з гімнастики спортивної комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності»;
— Гетманцев Михайло Володимирович, тренер-викладач з веслування академічного комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності».

Вітаємо наших тренерів та бажаємо нових успіхів і досягнень!