Бадмінтоністи ШВСМ – серед переможців Кубку України

Category: Новини

З 3 по 6 вересня 2020 року в Києві відбувся Кубок України з бадмінтону, на якому збірна Харківської області здобула 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород.

В чоловічій парній категорії Валерій Атращенков і Артем Почтарьов у фіналі з рахунком 21:19, 21:14 перемогли інший харківський дует Віталія Конова та Олександра Шмундяка.

Крім того в чоловічій парі Гліб Бекетов та Михайло Махновський вибороли бронзові медалі.

В жіночій парній категорії Анастасія Прозорова та Валерія Рудакова у фіналі з рахунком 21:23, 21:10, 21:17 також здолали іншу харківську пару Єлизавету Жарку та Марію Столяренко.

Маріна Ільїнська та Поліна Бугрова посіли в жіночій парній категорії третє місце.

В жіночій одиночній категорії Анастасія Прозорова стала срібною призеркою, поступившись у фіналі Марії Улітіній з Дніпра з рахунком 6:21, 21:11, 16:21.

В свою чергу Маріна Ільїнська та Поліна Бугрова розділили між собою в одиночній жіночій категорії третє місце.

Бронзовими призерами в одиночній чоловічій категорії стали Іван Мединський та Олександр Шмундяк.

Також на рахунку спортсменів харківської ШВСМ бронзові медалі в змішаній парній категорії. Їзх здобули Валерій Атращенков і Валерія Рудакова, а також Олександр Шмундяк, який грав в дуеті з дніпровською спортсменкою Марією Улітіною.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на Кубку України.