Харківська ШВСМ приєдналася до святкування Олімпійського дня

Category: Новини

23 червня в Школі вищої спортивної майстерності відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному Олімпійському дню.

Святкування Міжнародного Олімпійського дня на Харківщині в цьому році через карантин відбулося через онлайн-конференцію, до якої приєдналися 38 спортивних локацій міста та районів області. Участь в конференції прийняла і Школа вищої спортивної майстерності.

Захід пройшов з дотриманням усіх карантинних норм, щодо попередження розповсюдження коронавірусу. Участь в святковій лінійці прийняло керівництво школи, а також спортсмени та тренери різних відділень, в тому числі учасники Олімпійських ігор Артем Почтарьов та Сергій Приз.

Під час з’єднання з головною локацією святкування, яка розташовувалася в легкоатлетичному манежі КДЮСШ ХТЗ, голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв привітав колектив та спортсменів ШВСМ зі святом та побажав нових перемог і наснаги, а також побажав Артему Почтарьову успішно відібратися на Олімпіаду в Токіо.

До поздоровлень приєдналася і начальник Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Юлія Подзолкова, яка передала вітання від губернатора області Олексія Кучера та подякувала спортсменам та тренерам за їх кропітку, щоденну та важку працю.

Свято в ШВСМ завершилося урочистим підняттям прапора України та Олімпійського прапора.

Довідка. Міжнародний Олімпійський день визначається щорічно 23 червня, починаючи с 1948 року, на честь відродження олімпійського руху в його сучасному вигляді. В цей день 23 червня 1894 був створений Міжнародний Олімпійський комітет, а ентузіаст відродження олімпійського руху барон П’єр де Кубертен в Парижі оголосив свою історичну доповідь перед міжнародним атлетичним конгресом, після того, як конгрес прийняв рішення про проведення в 1896 році в Греції першої Олімпіади.