Лучники ШВСМ успішно виступили на Всеукраїнському турнірі

Category: Новини

З 3 по 6 червня 2020 року в Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Харківського міського голови», на якому представники нашої Школи вищої спортивної майстерності завоювали 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові нагороди.

Дані змагання в Харкові стали першими Всеукраїнського масштабу після послаблення карантину. Конкуренцію харківським лучникам склали спортсмени з Києва, а також Сумської та Дніпропетровської областей.

В змаганнях серед жінок усі призові місця були за нашими лучницями. «Золото» здобула Дар’я Павліченко, яка у фіналі з рахунком 6:0 перемогла Катерину Мазорчук. Бронзовою призеркою стала Катерина Дубровіна.

В свою чергу Віктор Рубан посів друге місце в змаганнях серед чоловіків, поступившись у фіналі 5:6 супернику Микиті Шишкіну з Сум. Третє місце зайняв ще один лучник харківської ШВСМ Володимир Каменський.

Також в стрільбі з класичного лука були розіграні медалі в змаганнях серед змішаних команд. Усі призові місця дісталися спортсменам ШВСМ. Переможцями стали Артем Мелехов та Валерія Оніщук, які у фіналі з рахунком 5:1 здолали Олександра Грекулова та Ірину Третьякову. Бронзову медаль завоювали Володимир Каменський і Катерина Дубровіна.

Загалом на даному турнірі харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 5 срібних та 4 бронзові нагороди.