В ШВСМ відбувся міжнародний турнір з гандболу

Category: Новини

Команди з трьох країн Європи змагалися 6 березня в харківській Школі вищої спортивної майстерності за «Кубок мера» серед чоловічих та жіночих гандбольних команд.

Участь в змаганнях приймали чотири чоловічі та чотири жіночі ветеранські команди з Харкова, Сум а також з Литви та Латвії.

В чоловічих змаганнях золоті медалі здобули харківські гандболісти, які у фіналі з рахунком 10:8 здолали своїх співвітчизників з Сум.

Найкращими гравцями в складі переможців були визнані Михайло Дайментов та Андрій Зенемонець.

Третє місце посіла команда з Латвії, яка в матчі за бронзові нагороди перемогла 14:13 команду Литви.

В жіночих баталіях харків’янки посіли друге місце. Переможницями стали литовські гандболістки, а третє місце було за командою з Латвії.

В складі харківської команди кращими визнані Галина Черненко та Лариса Кузменко-Ковальова.

Як зазначив головний суддя змагань Тимур Мирзалієв, турнір такого масштабу проходить в Україні вперше. Було багато бажаючих приїхати на нього навіть з інших країн, але поки що організаційно прийняти багато команд важко. Тому вирішили, що лімітом буде по чотири чоловічих та жіночих команд. В планах організаторів зробити гандбольний турнір «Кубок мера Харкова» традиційним.