Віктор Рубан – чемпіон України зі стрільби з лука

Category: Новини

З 25 по 31 січня 2020 року В Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні, переможцем якого став спортсмен нашої ШВСМ.

Участь в змаганнях приймали близька 250 лучників з 15 регіонів країни, які розіграли медалі в стрільбі з класичного та блочного лука серед дорослих та юніорів.

В стрільбі з класичного лука на олімпійській дистанції 70м серед чоловіків переміг Заслужений майстер спорту України, Олімпійський чемпіон Віктор Рубан. У фіналі він з рахунком 6:2 здолав Сергія Макаревича зі Львова.

На жаль в змаганнях серед жінок харківські лучниці залишилися без медалей результат серед них показала Дар’я Павліченко, яка посіла сьоме місце. Чемпіонкою України стала львів’янка Вероніка Марченко.

Ще дві медалі в стрільбі з класичного лука харківські спортсмени завоювали в змаганнях серед юніорів. Володимир Каменський став срібним призером в особистих змаганнях, а також разом з Олександром Грекуловим та Дмитром Ярмаком посів друге місце в командних змаганнях.

Ще чотири медалі Харківщині принесли представники блочного лука. Загалом лучники Харківської області здобули на цьому чемпіонаті 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзова медалі.

Дані змагання були одним з етапів підготовки національної збірної України до чемпіонату Європи, який в травні цього року відбудеться в Туреччині, а також до олімпійського ліцензійного турніру.

Вітаємо Віктора Рубана та його тренера Людмилу Прокопенко з перемогою на чемпіонаті України!