Ірина Деха – переможниця Кубка світу з важкої атлетики

Category: Новини

З 27 по 31 січня 2020 року в столиці Італії проходив Кубок світу з важкої атлетики, на якому спортсменки харківської ШВСМ завоювали золоту та срібну медалі.

В ваговій категорії до 76кг серед жінок «золото» здобула Ірина Деха. В сумі двоборства вона підняла вагу 236кг, що на 2кг було більше ніж у найближчої суперниці Патриції Штреніус зі Швеції.

Крім того на рахунку Ірини «мала» золота медаль в ривку (106кг) та «мала» срібна в поштовху (130кг).

Ще одна наша спортсменка Каміла Конотоп стала срібною призеркою в ваговій категорії до 55кг. В сумі двоборства їй підкорилися 196кг. В ривку її результат 90кг приніс «малу» срібну медаль.

Варто зазначити, що дані змагання були одним з етапів рейтингового відбору до Олімпіади в Токіо.

Вітаємо Ірина та Камілу, а також їх тренерів з успіхом на Кубку світу!