Боксери ШВСМ здобули «золото» престижного турніру в Болгарії

Category: Новини

З 21 по 25 січня в болгарській столиці місті Софія відбувся 71-й міжнародний турнір з боксу «Странджа 2020», на якому харків’яни завоювали 2 золоті та 3 бронзові медалі.

Спортсменка харківської ШВСМ Юлія Циплакова стала переможницею в змаганнях серед жінок у вазі до 57кг. Юлія з рахунком 5:0 перемогла спортсменку зі Швеції, потім 4:1 здолала полячку та 3:2 суперницю Індії, а у фіналі 4:1 перемогла Медіну Андреа з США.

Ще одне «золото» здобув Ярослав Харциз. В ваговій категорії до 63кг серед чоловіків він  5:0 переміг суперників з Норвегії, Чехії та Італії, а у фінальному двобої з рахунком 4:1 здолав Лашу Гурулі з Грузії.

Бронзовими призерами турніру стали Микола Буценко (вагова категорія до 57кг), а також Сергій Горський і Роберт Мартон (обидва вагова категорія до 91кг).

Загалом збірна України здобула на цьому турнірі 4 золоті, 1 срібну та 5 бронзових медалей, та посіла перше місце в командному заліку.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успіхом!