Cинхроністки ШВСМ виловили найбільшу кількість нагород Кубка України

Category: Новини

З 12 по 15 грудня 2019 року в Харкові в  басейні «Локомотив» відбувся відкритий Кубок України з синхронного плавання, на якому успішно виступила збірна України, яка складається виключно зі спортсменок нашої школи. 

Участь в змаганнях приймали спортсмени з п’яти регіонів України, а також гості зі Словаччини, Польщі, Литви, Австрії та Узбекистану.

За підсумками змагань збірна України завоювала перші місця в усіх видах програми, в яких виступала. На її рахунку 7 золотих, 5 срібних та 1 бронзова медалі.

До складу збірної увійшли: Алексіїва Владислава, Алексіїва Марина, Гришко Вероніка, Дерев’янченко Олеся, Нарєжна Яна, Резнік Катерина, Савчук Анастасія, Фєдіна Марта, Шинкаренко Аліна, Яхно Єлизавета.

Дівчата перемогли в довільній програмі груп, комбінованих групах та хайлайті.

Крім того Марта Федіна посіла перші місця в довільній та технічній програмах груп, а разом з Анастасією Савчук завоювала «золото» в довільній та технічній програмах дуетів.

В свою чергу Анастасія Солдатенкова посіла другі місця в технічній та довільній програмах груп, а разом Олесею Дерев’янченко стала також срібною призеркою в програмах дуетів.

Ще дві нагороди збірній України принесли Гєрман Клименко та Дар’я Коренєва, які посіли друге місце в технічній програмі мікст-дуетів та третє в довільній програмі.

2 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі завоювали збірна Харківської області-2, до складу якої увійшли Середа Софія, Валкова Інга, Григорова Валерія, Старокожева Маргарита, Лихман Євгенія,  Овчиннікова Ангеліна, Тищенко Валерія, Шарова Поліна, Шмоніна Анастасія, Штеплюк Аріна, Клименко Євангєліна та Спасибо Софія. Дівчата посіли місце в технічній програмі груп. Аріна Штеплюк разом з Нікітою Малакеєм була першою в довільній програмі мікст-дуетів.

Також дівчата з другої команди Харківської області завоювали срібні нагороди в довільній та комбінованій програмах груп і в хайлайті, та посіли треті місця в технічній програмі соло, в програмах дуетів та в технічній програмі мікст-дуетів.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на Кубку України!