Роман Свічкар – кращий спортсмен, Світлана Саїдова – кращий тренер року

Category: Новини

Спортсмени та тренери ШВСМ визнані кращими за підсумками виступу на міжнародній арені в 2019 році.

Нагородження відбулося в облдержадміністрації під час робочого візиту на Харківщину президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки.

В урочистостях приймали участь відомі харківські спортсмени та тренери різних поколінь, серед яких були чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова та дворазова олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Людмила Джигалова. Також участь приймали спортивні діячі Харківщини та керівництво спортивних училищ та шкіл Харківщини, в тому числі директор Школи вищої спортивної майстерності Андрій Олефіренко та його заступник Сергій Приз.

Нагородження разом з Сергієм Бубкою провели губернатор області Олексій Кучер та голова обласної ради Сергій Чернов

Кращим спортсменом року в олімпійських видах визнаний Заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу з фехтування Роман Свічкар.

Його наставник Ірина Одокієнко посіла друге місце в рейтингу кращих тренерів року.

Друге  місце в списку кращих спортсменів 2019 року зайняли Заслужені майстри спорту України з синхронного плавання Марта Федіна та Анастасія Савчук, які є багаторазовими призерами чемпіонатів світу та Європи.

Головний тренер збірної України з синхронного плавання, яка в цьому році завоювала довгоочікувані золоті медалі чемпіонат світу, Світлана Саїдова визнана кращим тренером року.

Третє місце в рейтингу кращих спортсменів Харківської області посів Заслужений майстер спорту України, чемпіон світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років Семен Новіков.

Його наставник Юрій Тимченко зайняв третє місце в рейтингу кращих тренерів року.

Спортсменам та тренерам вручили нагороди та подарунки від обласної державної адміністрації, обласної ради та НОК України.