Роман Свічкар — бронзовий призер етапу Кубка світу з фехтування

Category: Новини

24 листопада в швейцарському Берні відбувся етап Кубка світу з фехтування на шпагах, бронзову медаль якого завоював спортсмен харківської ШВСМ.

На шляху до медалі Роман переміг суперників з Японії, Росії та Венесуели та  Угорщини, але в наступному поєдинку поступився 8:15 росіянину Вадиму Анохіну, та посів третє місце.

Переможцем даного етапу Кубка світу став киянин Ігор Рейзлін, який здолав у фіналі росіянина з рахунком 11:10.

Ще одну бронзову медаль Роман Свічкар здобув в командних змаганнях разом з іншими українцями Богданом Нікішиним, Анатолієм Гереєм та Ігорем Рейзліним. Вони перемогли суперників з Канади, Угорщини Польші  але в півфіналі поступилися 31:32 італійцям. В поєдинку за третє місце українці здобули перемогу в Японії 32:31.

Вітаємо Рома Свічкаря, його тренера Ірину Одокієнко та усю збірну України з успіхом!