Рекордні перемоги важкоатлеток

Category: Новини

З 18 по 22 листопада 2019 року в Харкові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ, на якому представники харківської школи завоювали 13 медалей та встановили 11 рекордів.

Участь в змаганнях приймали близька 120 важкоатлетів з усієї України. За підсумками змагань на рахунку харків’ян 5 золотих, 5 срібних та 3 бронзові нагороди.

В ваговій категорії до 81кг серед жінок перше місце посіла Ірина Деха. Також вона встановила три рекорди України серед жінок: ривок — 105кг, поштовх — 126кг, сума двоборства — 232кг

Каміла Конотоп стала чемпіонкою у ваговій категорії 59кг. Вона також встановила рекорди України серед спортсменів до 23 років та до 20 років — ривок 92 кг, поштовх 105кг та в сумі 197кг і два рекорди серед жінок — в ривку та сумі двоборства.

В свою чергу Павло Заліпський переміг в чоловічій категорії до 55кг (210кг в сумі двоборства).

Антон Марущак став чемпіоном в ваговій категорії до 73кг (289кг), а Євген Янцевич здобув «золото» в ваговій категорії до 96кг (356кг).

Призерами чемпіонату серед стали:

Аліна Захарченко – 2-е місце вагова категорія 59 кг (174 кг). Вона також встановила рекорди України до 17 років — ривок 78кг, поштовх 96кг та в сумі двоборства 174кг.