Семен Новиков — чемпіон світу з боротьби

Category: Новини

На чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років, який в ці дні проходить в Будапешті, чемпіоном у вазі до 87кг став спортсмен харківської ШВСМ.

На шляху до медалі харків’янин здолав суперників з Швеції, Індії, Хорватії та Білорусі, а у фінальному поєдинку Новіков переміг Гурамі Хецуріані з Грузії з рахунком 6:1.

Варто зазначити, що для Семена це вже друга поспіль перемога на чемпіонаті світу U23.

Загалом на цьогорічному чемпіонаті борці греко-римського стилю здобули 1 золоту та 2 бронзові нагороди, а також посіли четверте місце в загальнокомандному заліку.

Вітаємо Семена Новікова, його тренерів Юрія та Дімітрія Тимченко і Сергія Болдова, а також усю збірну України з успіхом!