Ірина Попова здобула бронзову медаль етапу Кубка світу

Category: Новини

20 та 21 вересня 2019 року в австрійському Граці відбувся заключний етап Кубка світу з велоспорту маунтінбайк в гонці елімінатор, третє місце на якому посіла спортсменка харківської ШВСМ.

В кваліфікації Ірина показала другий час, потім виграла півфінальний раунд, а у фінальному заїзді стала третьою. Переможниці Еллі Холмегард з Швеції та срібній призерки італійки Гайє Тормене Попова поступилася на фініші менше ніж півсекунди.

В загальному заліку Кубка світу в гонці елімінатор за підсумками шести етапів Ірина Попова посіла четверте місце.

Також в рамках австрійського етапу Кубка світу відбулася рейтингова гонка з велосипедного шорт-треку, де підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова показала кращий результат, здобувши золоту медаль.

Ще один велогонщик нашої ШВСМ Віктор Водолага посів на заключному етапі Кубка світу в гонці елімінатор шосте місце та 17-е в загальному заліку.