Харківські лучники успішно виступили на домашньому турнірі

Category: Новини

З 22 по 25 серпня у Харкові відбувся етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини».

Участь в змаганнях прийняли понад 180 спортсменів з 10 регіонів України, які розіграли медалі в стрільбі з класичного та блочного лука серед дорослих та кадетів.

В стрільбі з класичного лука серед дорослих харківські лучники завоювали 2 золоті, 4 срібні та 1 бронзову медаль.

В змаганнях серед чоловіків заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон Віктор Рубан дійшов до фіналу, де переміг свого земляка, також заслуженого майстра спорту України та призера олімпійських ігор Олександра Сердюка.

Ще одне «золото» харківські лучники завоювали в командних змаганнях зі стрільби з класичного лука серед жінок. Катерина Дубровіна, Дар’я Павліченко та Валерія Оніщук у фіналі здолали іншу харківську команду, до складу якої увійшли Тетяна Альшаєва, Ірина Третьякова та Діана Пуль.

Також харків’янка  Валерія Оніщук стала срібною призеркою в особистих змаганнях серед жінок, поступившись у фіналі суперниці з Сумської області.

В свою чергу чоловіча команда Харкова, до складу якої увійшли Артем Мелехов, Олександр Грекулов та Михайло Бойко, програв у фіналі львівським лучникам посіла друге місце.

Крім того Артем Мелехов та Катерина Дубровіна посіли третє місце в змаганнях змішаних команд.

Також 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль здобули харківські кадети. Стільки ж нагород було і на рахунку харківських майстрів стрільби з блочного лука.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом!