Тхеквондисти ШВСМ успішно виступили на студентському Євро з єдиноборств

Category: Новини

З 31 червня по 3 серпня в хорватському Загребі відбувся EUSA Combat Championships 2019, на якому тхеквондисти харківської Школи вищої спортивної майстерності завоювали чотири медалі.

Участь в чемпіонаті Європи з єдиноборств серед студентів взяли близько 1300 спортсменів з 404 вузів 36 країн, які боролися за медалі в чотирьох видах спорту: дзюдо, карате, кікбоксинг і тхеквондо ВТФ. На рахунку українських тхеквондистів 13 нагород. З них 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові на рахунку спортсменів нашої школи.

Денис Вороновський (Харківський національний автомобільно-дорожній університет) став переможцем у ваговій категорії до 80 кг. У чвертьфіналі Денис з рахунком 9:6 здолав тхеквондиста з Іспанії, потім 13:2 переміг суперника з Хорватії, а в фіналі з рахунком 18: 9 переміг спортсмена з Португалії.

Срібну медаль у вазі до 63кг здобув Владислав Таранов (Харківський національний університет радіоелектроніки) 63 кг. Він стартував з перемоги 28:8 над спортсменом з Албанії, потім 12:10 здолав студента з Франції, в півфіналі переміг з рахунком 24:13 іспанця, але в фіналі поступився 29:35 спортсмену з Албанії.

Бронзовими призерами стали: Єлизавета Таратута (Харківський національний педагогічний університет) — вагова категорія до 46кг та Єлизавета Лючкова (Харківський національний автомобільно-дорожній університет) — вагова понад 73кг.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на першому в історії студентському чемпіонаті Європи з єдиноборств!