Історичне золото харківських синхроністок

Category: Новини

Збірна України з синхронного плавання вперше в своїй історії здобула золоті медалі чемпіонату світу.

15 липня на чемпіонаті з водних видів спорту, який в ці дні відбувається в Південній Кореї, відбувся фінал змагань з синхронного плавання в програмі «хайлайт». З результатом 94.5000 бали цей вид командних змагань виграла збірна України, до складу якої увійшли виключно харківські спортсменки, представниці нашої ШВСМ: Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Марина та Владислава Алексіїви, Яна Нарежна, Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко, Валерія Апрелєва і Вероніка Гришко.

Друге було за італійками (91.7333 бали), а бронзові медалі вибороли іспанські спортсменки (91.1333 бали).

Це вже друга медаль наших синхроністок на даному чемпіонаті світу. Нагадаємо, що в технічній програмі дуетів бронзову медаль здобули Анастасія Савчук та Марта Федіна.

Вітаємо спортсменок, а також усю збірну України з синхронного плавання на чолі з Заслуженим тренером України Світланою Саїдовою з перемогою!