Тхекондисти ШВСМ здобули медалі чемпіонату України

Category: Новини

2 та 3 листопада 2018 року у Львові відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК та спортивних клубів, на якому спортсмени нашої школи завоювали чотири нагороди.

Участь змаганнях приймали близько 1000 тхеквондистів, які представляли 62 команди з 19 регіонів країни. Медалі в особистих змаганнях були розіграні в п’яти вікових категоріях. В змаганнях серед дорослих команда харківської Школи вищої спортивної майстерності завоювала 2 золоті та 2 бронзові медалі.

Переможцями чемпіонату стали: Олександр Чугай (вагова категорія до 58кг серед чоловіків), якій у фіналі здолав Володимира Шваба з Київської області, а також Владислав Таранов ( вагова категорія до 68кг серед чоловіків). У фіналі Владислав переміг суперника з Хмельницької області Олександра Крука.

Бронзовими призерами стали Даніїл Фурманенко (вагова категорія понад 80кг серед чоловіків) та Дар’я Димова (вагова категорія до 57кг серед жінок).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з медалями чемпіонату України!