Шпажисти ШВСМ переможно виступили на Кубку України

Category: Новини

З 5 по 7 жовтня 2018 року у Києві відбувся Кубок України з фехтування на шпагах, на якому харківські спортсмени завоювали золоту та срібну медалі.

Володарями Кубку харків’яни стали в командних змаганнях серед чоловіків. Команда «Харків-1», до складу якої увійшли Максим Хворост, Дмитро Карюченко, Роман Свічкар та Євгеній Горбачук у фіналі здолали господарів змагань команаду «Києв-1» з рахунком 24:23.

В свою чергу, срібним призером Кубку в особистих змаганнях серед чоловіків став Максим Хворост. У фіналі наш спортсмен трьома уколами 10:13 поступився киянину Ігорю Рейзліну.

В особистих змаганнях Дмитро Карюченко посів п’яте місце, Роман Свічкар розташувався на шостому, а Євгеній Горбачук – на десятому.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на Кубку України!