Бадмінтоністи ШВСМ здобули бронзові призери домашнього етапу Кубка Європи

Category: Новини

С 29 серпня по 2 вересня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся етап Кубку Європи з бадмінтону міжнародний турнір «RSL Kharkiv International 2018».

Участь в змаганнях приймали близько 200 спортсменів з 34 країн світу, які представляли різні континенти планети:  Австралію, Азію, Африку та Європу.

За підсумками змагань представники нашої Школи вищої спортивної майстерності завоювали три бронзові нагороди.

В чоловічій одиночній категорії третє місце посів Артем Почтарьов. Здолав суперників з Голландії та Індії, Артем у півфіналі поступився з рахунком 21:19, 10:21, 11:21 чеху Яну Лоуда, який в підсумку став переможцем турніру.

В парній жіночій категорії Олена Прус разом з бадмінтоністкою з Миколаєва Юлією Казаріновою також стали бронзовими призерами. Вони перемогли суперниць з Угорщини, України та Індії, але у півфіналі програли майбутнім переможницям турніру шведкам Аманді Хогстром та Кларі Ністад з рахунком 21:8, 21:11.

Ще одну бронзову медаль наші спортсмени завоювали в змішаній парній категорії. Харківська пара Валерій Атращенков та Єлизавета Жарка на шляху до медалі перемогли суперників з Чехії, потім українську пару Артема Почтарьова та Наталію Войцех, після чого здолали бадмінтоністів з Індії. У півфіналі Валерій та Єлизавета, на жаль, поступилися польському дуету Павлу Сміловському та Магдалені Свірчинській з рахунком 21:16, 21:23, 20:22. В свою чергу поляки стали срібними призерами, поступившись у фіналі суперникам з Індії Саурабх Шарма та Анушка Паріх.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з медалями етапу Кубка Європи!