Шпажисти перемогли на чемпіонаті України

Category: Новини

З 22 по 28 квітня 2018 року в Києві відбувся чемпіонат України з фехтування серед дорослих, на якому спортсмени харківської ШВСМ завоювали золоту та срібну нагороди.

Золоту медаль харків,’яни здобули в командних змаганнях з фехтування на шпагат серед чоловіків.

Євген Миргородський, Денис Потапенко, Роман Свічкар та Максим Хворост з команди «Харків-1» здолали суперників з Миколаєва, Києва та Дніпра, а у фіналі перемогли з рахунком 45:42 другу команду Києва.

В особистих змаганнях серед чоловіків шпажист нашої ШВСМ Дмитро Карюченко посів друге місце. Він успішно провів п’ять поєдинків, але у фіналі поступився 2:6 киянину Юрію Тараненко.

Даний чемпіонат був етапом підготовки збірної України до чемпіонату Європи, який в червні відбудеться у Сербії, а також до чемпіонату світу, який в липні прийматиме Китай.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на чемпіонаті України, і бажаємо успіхів на європейській та світовій арені.