Наталія Москвіна та Дмитро Собакар здобули медалі чемпіонату Європи

Category: Новини

Спортсмени харківської ШВСМ стали бронзовими призерами чемпіонату Європи зі стрибків на батуті, який з 12 по 15 квітня 2018 року відбувся в столиці Азербайджану.

Наталія Москвіна завоювала бронзову медаль в синхронних стрибках серед жінок в дуеті з миколаївською спортсменкою Світланою Мальковою. За свій виступ українки отримали від суддів 44.250 бала. Друге місце з результатом 47.000 бала вибороли гімнастки з Азербайджану, а чемпіонками стали білоруски.

Крім того в командних змаганнях серед жінок Наталія Москвіна в складі збірної України посіла п’яте місце.

В свою чергу Дмитро Собакар став бронзовим призером в командних змаганнях серед чоловіків. Збірна України, до складу якої також увійшли Микола Просторов, Артем Савченко та Антон Давиденко  набрали 171.380 бала. Золото в цьому виді дісталося білоруським спортсмена (179.575), а срібло здобули росіяни (178.930).

В синхронних стрибках серед чоловіків Дмитро Собакар та киянин Антон Давиденко посіли п’яте місце.

Вітаємо Наталію Москвіну та Дмитра Собакара з медалями чемпіонату Європи!