Борці ШВСМ здобули золоті медалі чемпіонату України

Category: Новини

22 та 23 березня 2018 року в манежі КДЮСШ «ХТЗ» відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років, на якому борці харківської Школи вищої спортивної майстерності завоювали п’ять нагород.

Участь в змаганнях прийняли 135 найсильніших борців даної вікової групи з усієї країни, а за їх підсумками харківські борці здобули вісім нагород, з яких 2 золоті та 3 бронзові вибороли представники нашої ШВСМ.

Чемпіонами України стали: Ярослав Фільчаков (вагова категорія до 82кг), який у фінальній схватці здолав Артемія Уточкіна з Запорізької області, а також Артем Новіков (вагова категорія до 87кг), який переміг у фіналі Степана Шелемеха з Київської області.

В цій же ваговій категорії до 87кг бронзову медаль здобув ще один представник ШВСМ Григорій Шахмурадян. Також бронзовими призерами чемпіонату стали Андрій Кулик (вагова категорія до 67кг) та Руслан Русанов (вагова категорія до 97кг).

За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка боротиметься за медалі чемпіонату Європи U-23, який в червні відбудеться в турецькому Стамбулі.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з медалями чемпіонату України, та бажаємо успіхів на чемпіонаті Європи!