Борець ШВСМ завоював медаль міжнародного турніру

Category: Новини

З 23 по 25 лютого відбувся ХХІІ Київський міжнародний турнір, присвячений видатним українським борцям і тренерам, на якому срібним призером став Дімітрій Тимченко.

Традиційний турнір, участь в якому беруть найсильніші борці світу в греко-римському та вільному стилі, цього року зібрав 700 спортсменів з 38 країн.

В боротьбі греко-римським стилем у вазі до 97кг срібну медаль завоював Дімітрій Тимченко. На шляху до медалі харків’янин здолав бронзового призера Олімпіади-2016 представника Білорусі Джавіда Гамзатова, потім переміг азербайджанця Турмана Еюбова, а у півфіналі ще одного спортсмена з Азербайджану Орхана Нурієва, який є лідером світового рейтингу в цій ваговій категорії.

В схватці за «золото» Дімітрій зустрівся з олімпійським чемпіоном, багаторазовим чемпіоном Європи та світу Артуром Алексаняном з Вірменії. Поступившись з рахунком 0:3, Дімітрій Тимченко став срібним призером турніру.

Вітаємо Дімітрія та його тренерів з успішним виступом на Київському міжнародному турнірі.