В ШВСМ стартував турнір з боксу

Category: Новини

З 6 по 9 грудня харківська Школа вищої спортивної майстерності приймає Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів на призи клубу Сергія Данильченка.

Участь в змаганнях приймають 84 боксера з 15 областей України та Києва. Під час церемонії відкриття турніру, яка відбулася 6 грудня, до юних спортсменів привітав бронзовий призер Олімпіади-2000 Сергій Данильченко, та побажав перемог найкращим.

Підтримати боксерів прийшло і керівництво ШВСМ на чолі з її директором Андрієм Олефіренко.

В перший день змагань пройшло багато яскравих поєдинків, а їх переможці вийшли у півфінали, які відбудуться 7 грудня. В свою чергу фінальні поєдинки відбудуться у суботу, 9 грудня. Початок фіналів о 12:00.

«В цьому віці ми маємо багато сильних спортсменів, підтягується і молоде покоління. Є з ким працювати. Тому ми вирішили проводити змагання саме серед боксерів цієї вікової категорії.  Нещодавно відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів. І на цьому турнірі зібралися найсильніші вісімки в кожній ваговій категорії.  Як тренер, я чекаю від учасників перемог. Хлопці готуються, усі з жагою до перемоги, тому розраховуємо на золоті медалі», — зазначив Сергій Данильченко.