Важкоатлети ШВСМ перемогли на чемпіонаті України

Category: Новини

DSC_0430

З 21 по 24 листопада 2017 року в Харкові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ, загальнокомандну перемогу на якому здобули представники нашої школи.

Участь в змаганнях приймали понад 160 спортсменів з 16 областей України та Києва. За підсумками чемпіонату на рахунку важкоатлетів харківської Школи вищої спортивної майстерності були 4 золоті, 5 срібних та 2 бронзові медалі.

Перемоги здобули:

-          Аліна Захарченко (вагова категорія до 48кг). У сумі двоборства підняла вагу 125кг (55кг у ривку та 70кг у поштовху).

-          Катерина Абібок (вагова категорія до 75кг). У сумі двоборства підняла вагу 193кг (90кг у ривку та 103кг у поштовху).

-          Вадим Нищеглод (вагова категорія до 56кг). У сумі двоборства підняв вагу 192кг (86кг у ривку та 106кг у поштовху).

-          Антон Марущак (вагова категорія до 69кг). У сумі двоборства підняв вагу 267кг (119кг у ривку та 148кг у поштовху).

Срібло чемпіонату завоювали: Наталія Вишницька (вагова категорія до 48кг) — у сумі двоборства підняла вагу 119кг, Ельвіра Борозна (вагова категорія до 69кг) — 176кг, Павло Заліпський (вагова категорія до 62кг) — 238кг, Ян Бломберус (вагова категорія до 69кг) — 266кг, Євген Янцевич (вагова категорія до 85кг) — 330кг.

Бронзовими призерами чемпіонату стали: Діна Патюк  — вагова категорія до 48кг (результат 102кг у сумі двоборства) та Лада Яковлєва  — вагова категорія понад 90кг (результат 145кг у сумі двоборства).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на чемпіонаті України!