Борці ШВСМ здобули медалі чемпіонату світу

Category: Новини

борьба_Картавый1

З 21 по 26 листопада 2017 року в Польщі відбувається чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів до 23 років, бронзові медалі якого завоювали Анастасія Шустова та Данило Картавий.

В жіночій боротьбі у ваговій категорії до 75кг харків’янка Анастасія Шустова успішно дійшла до півфіналу, перемігши суперниць з Угорщини та Китаю. В поєдинку за вихід у фінал Анастасія поступилася Грейслін Дуган з Канади, яка в підсумку стала віце-чемпіонкою світу. В бронзовому фіналі Анастасія достроково на туше перемогла суперницю з Індії.

В свою чергу Данило Картавий став бронзовим призером чемпіонату  в вільній боротьбі у вазі до 125кг. На шляху до медалі він здолав суперників з Туреччини, Казахстану, але у півфіналі поступився Гено Петріашвілі з Грузії, який в підсумку став чемпіоном світу. В поєдинку за бронзу Данило переміг суперника з Китаю, та посів третє місце.

Вітаємо Анастасію та Данила, а також їх тренерів та усю збірну України з успішним виступом на чемпіонаті світу!