Назарова та Нікітін здобули бронзу в Варшаві

Category: Новини

фигурное катание_Назарова и Никитин_1

З 16 по 19 листопада 2017 року в столиці Польщі відбувся турнір з фігурного катання серії челленджер «Warsaw Cup», бронзовими призерами якого стали спортсмени нашої ШВСМ Олександра Назарова та Максим Нікітін.

Харків’яни показали високий результат в танцях на льоду, отримавши від суддів 61.82 бали за коротку та 89.48 бали за довільну програми.

Сумарна кількість за дві програми 151.30 бали дозволила Максиму та Олександрі завершити змагання на третьому місті. Переможцями цього етапу турнірів серії челленджер у спортивних танцях на льоду стали росіяни Бетіна Попова та Сергій Мозгов (164.07 бали), а друге місце посіли американці Лоррейн Макнамара та Куінн Карпентер (160.51 бали).

Вітаємо Максима та Олександру, а також їх тренерів Ігоря Шпільбанда та Галину Чурилову з успішним виступом на цьому турнірі.