В ШВСМ відбувся турнір з футзалу

Category: Новини

18 листопада 2017 року в ігровому залі нашої Школи вищої спортивної майстерності відбувся обласний турнір з футзалу серед команд депутатів та держслужбовців на приз «Закриття сезону», переможцями якого стали депутати місцевих рад області.

Участь в змаганнях приймали: команда держслужбовців Харківської області, команда держслужбовців Харківської міської ради, команда депутатів місцевих рад області та команда обласного центру «Спорт для всіх».

Переможцями турніру стала команда депутатів області, яка у фінальному матчі з  рахунком 6:2 здолала команду держслужбовців Харківської міської ради. За команду переможців у фіналі відмітилися забитими м’ячами Роман Полтавець, Олександр Мальцев, Максим Давиденко та Сергій Василець, який двічі вразив ворота суперників. В свою чергу обидва м’яча у ворота депутатів забив Андрій Резанов.

В матчі за третє місце перемогу в серії післяматчевих пенальті одержала команда центру «Спорт для всіх». Поєдинок проти держслужбовців області завершився з рахунком 5:5, а в серії пенальті влучнішою була команда «Спорт для всіх».

Даний турнір також зібрав і вболівальників. За перетином подій, які розгорталися на спортивному майданчику, стежило і керівництво ШВСМ, на чолі з директором школи Андрієм Олефіренко, а також керівництво Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації.

По закінченню фінального матчу начальник Управління Віталій Кириленко нагородив призерів та переможців турніру медалями та кубком.