Винокуров та Старікова — призери етапу Кубка світу

Category: Новини

велоспорт_Винокуров

З 10 по 12 листопада 2017 року в англійському Манчестері відбувся другий етап Кубку світу з велоспорту на треку, на якому сортсмени харківської ШВСМ здобули срібну та бронзову медалі.

Андрій Винокуров приїхав другим у дисципліні кейрін. На самому фініші голландець Маттійс Бучлі зміг випередити нашого спортсмена на 0,011 секунди.

В свою чергу Олена Старікова здобула бронзову медаль в жіночому гіті на 500 метрів з місця з результатом 33.825 сек. Перемогла в цьому виді росіянка Дар’я Шмельова, якій Олена поступилася лише 0.212 секунди. Друге місце посіла Міріам Велт з Німеччини (33.634 сек.).

Наступний етап Кубка світу пройде з 1 по 3 грудня в канадському Мілтоні.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Олену Голубєву, а також Сергія Теліцина та Марію Зарванську з медалями.

велоспорт_Старикова

Олени Голубєв

» Кубку світу

З 10 по 12 листопада 2017 року в англійському Манчестері відбувся другий етап Кубку світу з велоспорту на треку, в числі призерів якого опинилися Андрій Винокуров та Олена Старікова.

Андрій Винокуров приїхав другим у дисципліні кейрін. Підопічний Заслуженого тренера України Олени Голубєвої лідирував практично увесь фінальний заїзд, але на самому фініші голландець Маттійс Бучлі зміг випередити харків’янина на 0,011 секунди.

В свою чергу Олена Старікова здобула бронзову медаль в жіночому гіті на 500 метрів з місця. Результат вихованки Заслуженого тренера України Сергія Теліцина та Марії Зарванської був 33.825 сек. Перемогла в цьому виді змагань багаторазова чемпіонка світу і Європи, срібний призер Олімпіади в Ріо росіянка Дар’я Шмельова, якій Олена поступилася лише 0.212 секунди. Друге місце посіла Міріам Велт з Німеччини 33.634 сек.

Наступний третій етап Кубка світу пройде з 1 по 3 грудня в канадському Мілтоні.