ШВСМ отримала прапор Олімпійського комітету

Category: Новини

7 листопада 2017 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбулася зустріч колективу з керівництвом обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, а також учасниками Олімпіад.

В рамках акції «Олімпійський прапор – кращим спортивним колективам Слобожанщини» голова Харківського обласного відділення Віктор Христоєв та відомі харківські олімпійці передали прапор НОК України директору ШВСМ Андрію Олефіренко.

Серед олімпійців, які завітали до школи були Заслужений майстер спорту України, олімпійський чемпіон Віктор Рубан, майстри спорту міжнародного класу з шорт-треку Роман Яковлєв та стрільби з лука Вікторія Коваль, з ковзанярського спорту Сергій Приз, а також майстер спорту з бадмінтону Артем Почтарьов.

Разом з ШВСМ свій прапор Національного Олімпійського комітету також отримав Східний центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту.

Під час зустрічі Віктор Христоєв виразив сподівання, що вихованці цих закладів разом зі своїми наставниками впишуть нові славетні сторінки в історію олімпійського руху як регіону, так і України в цілому.