Андрій Винокуров — бронзовий призер чемпіонату Європи

Category: Новини

велоспорт1_Винокуров

З 18 по 22 жовтня 2017 року в столиці Німеччини відбувся чемпіонат Європи з велоспорту на треку, бронзовим призером якого став спортсмен нашої ШВСМ.

Андрій Винокуров посів третє місце в дисципліні кейрін. Випередити  харківського велогонщика змогли лише представник Росії Шейн Перкінс, який посів друге місце, та чемпіон Європи німець Максиміліан Леві.

Ще в одній дисципліні – спринті, Андрій зупинився в кроці від п’єдесталу, посівши четверте місце. В півфіналі Андрій поступився майбутньому чемпіону французу Себастьяну Вігеру, а в гонці за бронзову медаль — росіянину Денису Дмитрієву.

На даному чемпіонаті також виступала ще одна наша спортсменка Олена Старикова. До числа призерів їй потрапити не вдалося, а найкращий результат Олена показала в гіті на 500 метрів з місця, де посіла четверте місце.

Вітаємо Андрія Винокурова та його тренера Олену Голубєву з бронзовою медаллю чемпіонату Європи!

На даному чемпіонаті також виступала і харків’янка Олена Старикова. На жаль, але потрапити до числа призерів їй не вдалося. Найкращий результат Олена показала в гіті на 500 метрів з місця, де посіла четверте місце.

окуров посів в дисципліні кейрін. Компанію на п’єдесталі пошани йому склали представник Росії Шейн Перкінс, який посів друге місце, та чемпіон Європи німець Максиміліан Леві.

Ще в одній дисципліні – спринті, підопічний Заслуженого тренера України Олени Голубєвої зупинився в кроці від п’єдесталу, посівши четверте місце. В півфіналі Андрій поступився майбутньому чемпіону французу Себастьяну Вігеру, а в гонці за бронзову медаль — росіянину Денису Дмитрієву.