ШВСМ приймала чемпіонат України з бадмінтону

Category: Новини

З 13 по 16 жовтня в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбувся командний чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2006 року народження, на якому харківські спортсмени завоювали срібло в змаганнях серед дівчат.

Участь в змаганнях приймали 9 команд юнаків та 11 команд дівчат з п’яти областей України.

За підсумками чемпіонату харківські спортсмени здобули срібло в змаганнях серед дівчат. Жіноча команда «Харків-1», до складу якої увійшли Уляна Голубнича, Олександра Боцман, Дар’я Кошечкіна, Меланія Литвиненко та Олександра Моторна, успішно дійшла до фіналу, але в матчі за золото поступилася з рахунком 1:4 команді Миколаєва. Таким чином харків’янки стали володарками срібних медалей. Бронзові дісталися бадмінтоністкам з Дніпра.

В свою чергу в змаганнях серед юнаків перемога дісталася команді Одеси, друге місце завоювала команда Миколаєва, а третє – команда «Дніпро-1», яка в бронзовому фіналі обіграла команду «Харків-1».