Ірина Деха – бронзова призерка чемпіонату світу

Category: Новини

Спортсменка харківської ШВСМ Ірина Деха відзначилася бронзовою та «малою срібною» медалями на чемпіонаті світу з важкої атлетики, який з 6 по 13 червня проходить в польському місті Вроцлав.

Виступаючи у ваговій категорії до 75 кг, Ірина підняла у сумі двоборства 244 кг (109 кг в ривку та 115 у поштовху), що стало третім результатом на чемпіонаті в її вазі. Крім того результат у ривку приніс Ірині «малу» срібну медаль.

Обійти харків’янку в двоєборстві змогла Анастасія Михаленко з Білорусії, яка з результатом у двоєборстві 231 кг, посіла друге місце, та чемпіонка — росіянка Марія Петрова. Її результат був 246 кг.

Досить високі результати на чемпіонаті світу показали ще два представника харківської Школи вищої спортивної майстерності. Ігор Конотоп у вазі до 85 кг серед юніорів у сумі двоборства підняв вагу 345 кг (154 кг у ривку + 191 у поштовху) та зайняв четверте місце. Анастасія Шишанова, яка разом з Іриною Дехою виступала у вазі до 75 кг, з результатом у двоєборстві 209 кг (92 кг у ривку + 109 у поштовху) посіла шосте місце.

Вітаємо Ірину Деху та її тренерів з бронзою чемпіонату світу!