ХХІІ зимові Олімпійські ігри

Category: Новини

image0014За 26 днів до початку Олімпійських ігор в Сочі, які пройдуть з 7 по 23 лютого 2014 року, представляти Україну на іграх завоювали право 45 спортсменів.  Вони виступатимуть в 11 з 15 видів спорту, а всього за медалі боротимуться близько 3 тисяч атлетів з 80 країн світу.

Українські спортсмени змагатимуться в біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, санному спорті, фристайлі, гірськолижному спорті, сноубордингу, стрибках на лижах, лижному двоборстві, шорт-треку та бобслеї.

Найбільше представництво українських атлетів буде в біатлоні – 11 спортсменів, в лижних перегонах – 8, по шість спортсменів боротимуться за медалі у фрістайлі, санному спорті та фігурному катанні. У сноубордингу будуть брати участь 4 спортсмени, в лижному двоборстві й гірськолижному спорті – по 3 , в бобслеї – 2 та по одному спортсмену боротимуться за місця на п’єдесталі в шорт-треку і в стрибках на лижах з трампліна.

Школа вищої спортивної майстерності розраховує на участь в зимовій Олімпіаді танцювального дуету фігуристів Фроленкової Н. — Нікіфорова В. та лижника Переходи Р.

Нажаль не змогли пройти олімпійський відбір шорт-трековики Гутеньов Є., Полтавець Д. та Кошеленко О.   

За успішний виступ спортсменів в ХХІІ зимових Олімпійських іграх держава затвердила наступні грошові винагороди. За перемогу на Олімпіаді спортсмени, а також їхні тренери отримають 125 тисяч доларів, за друге місце передбачена винагорода у розмірі 80 тисяч доларів і за третє – 55 тисяч доларів.