Відділення з видів спорту

БАДМІНТОН

 Махновський Геннадій Абрамович

 Заслужений тренер України

Діптан Андрій Ігорович

 Тренер першої категорії

 БАСКЕТБОЛ (чоловіки)

 Кулібаба Валентин Дмитрович

 Заслужений тренер України

 Арабаджи Тимур Дмитрович

 Тренер вищої категорії

 БОКС

 Коваль Віктор Іванович

 Заслужений тренер України

 Даніленко Валерій Олексійович

Заслужений тренер України

 Данильченко Сергій Петрович

 Тренер вищої категорії

 БОРОТЬБА ВІЛЬНА

 Ченцов Микола Федорович

 Заслужений тренер України

 Заяц Олег Олексійович

 Заслужений тренер України

 БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

 Тімченко Юрій Леонідович         

 Заслужений тренер України

 Болдов Сергій Савелійович

 Заслужений тренер України

 Бєлих Олег Михайлович

 Заслужений тренер України

 

 ВАЖКА АТЛЕТИКА

 Нікулін Валерій Миколайович

 Заслужений тренер України

 Кагал Анатолій Васильович

 Заслужений тренер України

 Кірієнко Віталій Олександрович

 Тренер першої категорії

Кругленко Сергій Григорович

Тренер першої категорії

 ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ

 Голубєва Олена Германівна

 Заслужений тренер України

 Коробов Роман Анатолійович

 Заслужений тренер України

 Тараскін Сергій Олексійович

 Тренер першої категорії

 Погоріла Валентина Вікторівна

 Тренер вищої категорії

 ВЕСЛУВАЛЬНИЙ СЛАЛОМ

 Куліш Олександр Віталійович

 Заслужений тренер України

 Ізмайлов Нур-Магомед Мусайович

 Тренер вищої категорії

 ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ

 Демент’єв Сергій Вікторович

 Заслужений тренер України

 Гетманцев Михайло Володимирович

 Тренер вищої категорії

 ВОДНЕ ПОЛО (чоловіки)

 Столяров Сергій Борисович

 Тренер вищої категорії

 Носік Євген Георгійович

 Тренер вищої категорії

 ВОДНЕ ПОЛО (жінки)

 Слюсаренко Микола Віталійович

 Тренер першої категорії

 Слюсаренко Лілія Ільдарівна

 Тренер першої категорії

 Біккінєєв Микола Ільдарович

 Тренер першої категорії

 ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

 Шевченко Сергій Анатолійович

 Тренер вищої категорії

 ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

 Азимов Вячеслав Бедалович

 Заслужений тренер України

 Сакович Сергій Олександрович

 Тренер першої категорії

Филипський Володимир Миколайович

 Тренер-хореограф

 ДЗЮДО

 Капустін Вадим Віталійович

 Заслужений тренер України

 Маханьков Геннадій Іванович

 Заслужений тренер України

 ЛИЖНІ ГОНКИ

 Котляр Сергій Миколайович

 Тренер першої категорії

 Сичов Олександр Іванович

 Тренер вищої категорії

 ПЛАВАННЯ

 Вереітінов Юрій Дмитрович

 Заслужений тренер України

 ПЛАВАННЯ СИНХРОННЕ

Саідова Світлана Бурханівна

Заслужений тренер України

Меженіна Валерія Олександрівна

Заслужений тренер України

Зайцева Олеся Володимирівна

Заслужений тренер України

Письменна Оксана Олександрівна

Заслужений тренер України

Титаренко Ксенія Ігорівна

Заслужений тренер України

Яковенко Андрій Миколайович

Тренер-хореограф

 Уткін Володимир Ігоревич

Тренер-хореограф

 РЕГБІ — 7

 Веприк Геннадій Олексійович

Заслужений тренер України

 СТРИБКИ НА БАТУТІ

 Соломатін Сергій Федорович     

 Заслужений тренер України

Соломатіна Галина Микитівна

Заслужений тренер України

 Савіних Ольга Борисівна

 Тренер — хореограф

 Шепель Наталя Анатоліївна

Тренер — хореограф

 СТРИБКИ У ВОДУ

 Воронов Володимир Сергійович

 Тренер вищої категорії

 Пашнєва Оксана Вікторівна

 Тренер — хореограф

 Андрієвська Наталія Леонідівна

 Тренер — хореограф

 СТРІЛЬБА З ЛУКУ

 Ніколаєв Олександр Миколайович

 Заслужений тренер України

 Прокопенко Людмила Цезарівна

 Заслужений тренер України

 Ксенофонтов Олександр Олексійович

 Заслужений тренер України

 Новиков Юрій Васильович

 Тренер вищої категорії

 Постельняк Інна Володимирівна

 Тренер вищої категорії

 СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

 Федорова Людмила Данилівна

  Заслужений тренер України

 СТРІЛЬБА СТЕНДОВА

 Мельников Яків Іванович

 Тренер першої категорії

 ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

 Гапонова Людмила Володимирівна

 Заслужений тренер України

 Маштаков Євген Михайлович

 Тренер першої категорії

 ТРИАТЛОН

Сидоренко Володимир Юрійович

 Тренер першої категорії

Медведєв Лев Миколайович

  Тренер першої категорії

 ТХЕКВОНДО ВТФ

 Саманджия Лесик Рожденович

 Заслужений тренер України

 Шевченко Віктор Іванович

 Заслужений тренер України

 Глазов Костянтин Васильович

 Тренер першої категорії

 ФЕХТУВАННЯ

 Одокієнко Ірина Іванівна

 Заслужений тренер України

 Махоніна Наталія Іванівна

 Тренер першої категорії

 ФІГУРНЕ КАТАННЯ

 Чурілова Галина Володимирівна

 Заслужений тренер України

 Балков Юрій Володимирович

 Тренер вищої категорії

 Урсакій Денис Юрійович

 Тренер — хореограф

 ШОРТ-ТРЕК

 Сівак Віталій Вікторович

 Тренер вищої категорії

 Приз Сергій Миколайович

 Тренер першої категоріЇ