Відеорепортажи

З 21 по 27 вересня 2020 року в Маріуполі відбувся Кубок України з боксу

з 23 по 26 вересня відбувся в німецькому місті Оберстдорф турнір «Nebelhorn Trophy 2020»

З 25 та 26 вересня 2020 року в Києві відбувся Кубок України з фехтування на шпагах

З 25 по 27 вересня у Києві відбувся чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років

З 15 по 17 вересня в Києві відбувся Кубок України з фігурного катання на ковзанах

З 10 по 12 вересня 2020 року в місті Бердянськ відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді

З 3 по 6 вересня 2020 року в Києві відбувся Кубок України з бадмінтону

 

 

 

 

 

 

З 19 по 23 серпня у Харкові відбувся перший етап Кубка України зі стрільби з лука турнір «Стріли Слобожанщини»

з 14 по 16 серпня відбувся у  Чернівцях чемпіонат України в гонці елімінатор та чемпіонат України в гонці крос-кантрі. 

з 31 липня по 4 серпня відбувся у  Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та спортивних клубів

30 та 31 липня у Харкові відбулася матчева зустріч з боксу між національними збірними України та Болгарії.

З 3 по 6 червня 2020 року в Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Харківського міського голови»

з 19 по 21 лютого 2020 року  у Харкові відбувся дорослий чемпіонат України з шорт-треку, на якому представники нашої Школи вищої спортивної майстерності завоювали дві золоті, сім срібних та чотири бронзові медалі 

11 лютого 2020 року на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який в ці дні проходить в столиці Італії, чемпіонський титул здобув борець нашої Школи вищої спортивної майстерності — Семен Новіков

З 5 по 8 лютого у Харкові відбувся чемпіонат України з синхронного плавання, на якому господарки акваторії завоювали 21 нагороду, в тому числі 8 золотих.

З 25 по 31 січня 2020 року В Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука, переможцем якого став спортсмен нашої ШВСМ.

 

З 27 по 31 січня 2020 року в столиці Італії проходив Кубок світу з важкої атлетики, на якому спортсменки харківської ШВСМ завоювали золоту та срібну медалі.   

З 21 по 25 січня в болгарській столиці місті Софія відбувся 71-й міжнародний турнір з боксу «Странджа 2020», на якому харків’яни завоювали 2 золоті та 3 бронзові медалі.
Загалом збірна України здобула на цьому турнірі 4 золоті, 1 срібну та 5 бронзових медалей, та посіла перше місце в командному заліку.

З 22 по 26 січня 2020 року в австрійському місті Грац відбувся чемпіонат Європи з фігурного катання, на якому спортсмени харківської ШВСМ Олександра Назарова та Максим Нікітін посіли десяте місце в танцях на льоду.

З 9 по 22 січня в швейцарській Лозані відбулися змагання ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор. В складі олімпійської збірної України виступили чотири спортсмени харківської ШВСМ: Анна Чернявська та Олег Муратов (фігурне катання), а також Тетяна Зарванська та Данило Федоренко (шорт-трек).  Загалом на даній Олімпіаді українські спортсмени завоювали 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

З 9 по 12 січня 2020 року в харківській Школі вищої спортивної майстерності відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана». Загальними зусиллями харківські лучники здобули на цьогорічному «Кубку Рубана» 10 золотих, 11 срібних та 9 бронзових медалей.

 

З 12 по 15 грудня 2019 року в Харкові в  басейні «Локомотив» відбувся відкритий Кубок України з синхронного плавання, на якому успішно виступила збірна України, яка складається виключно зі спортсменок нашої школи.  Участь в змаганнях приймали спортсмени з п’яти регіонів України, а також гості зі Словаччини, Польщі, Литви, Австрії та Узбекистану. За підсумками змагань збірна України завоювала перші місця в усіх видах програми, в яких виступала. На її рахунку 7 золотих, 5 срібних та 1 бронзова медалі. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на Кубку України!

З 25 по 30 листопада в Стамбулі відбувся міжнародний турнір з фігурного катання, медалі якого здобули спортсмени нашої ШВСМ.

24 листопада в швейцарському Берні відбувся етап Кубка світу з фехтування на шпагах, бронзову медаль якого завоював спортсмен харківської ШВСМ.

 

З 27 жовтня по 2 листопада 2019 року в місті Черкаси відбувся Кубок України з боксу серед жінок, на якому спортсменки харківської ШВСМ завоювали 2 золоті медалі.

02 листопада 2019 року на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років, який  проходив в Будапешті.  Чемпіоном у вазі до 87кг став спортсмен харківської ШВСМ — Семен Новиков. 

З 18 по 27 жовтня 2019 року в столиці Румунії, місті Бухарест, відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років, на якому харківські спортсмени завоювали 2 золоті та 1 бронзову медалі.

з 18 по 20 жовтня 2019 року в столиці Білорусії відбувся Міжнародний  турнір з фігурного катання серії челенджер «Minsk-Arena IceStar», на якому Олександра Назарова та Максим Нікітін стали бронзовими призерами.

13 жовтня 2019 року в турецькому місті Різе відбулася Міжнародна рейтингова гонка з велоспорту маунтінбайк. Харківські спортсмени ШВСМ Ірина Попова та Олександр Коняєв завоювали золоту та срібну медалі.

З 30 вересня по 1 жовтня в Києві відбувся Кубок України з фехтування на шпагах, на якому спортсмени нашої школи завоювали 1 золоту та 1 бронзову медалі.

З 20 та 21 вересня 2019 року в австрійському Граці відбувся заключний етап Кубка світу з велоспорту маунтінбайк в гонці елімінатор, третє місце на якому посіла спортсменка харківської ШВСМ.

з 13 по 15 вересня в італійському Бергамо відбувся міжнародний турнір з фігурного катання на ковзанах «Lombardia Trophy 2019», на якому харківської спортсмени ШВСМ  завоювали бронзові медалі.

З 28 по 31 серпня 2019 року в німецькому Мейсені відбувся міжнародний турнір з важкої атлетики «Cup of blue swords», золоті медалі якого здобули спортсменки нашої ШВСМ Ірина Деха та Каміла Конотоп.

З 31 серпня по 1 вересня в Бельгії відбулися заключні етапи Кубка Європи з велоспорту ВМХ, золото та срібло яких принесли спортсмену харківської ШВСМ Владиславу Сапожникову друге місце в підсумковому протоколі.

З 22 по 25 серпня у Харкові відбувся етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини».

25 серпня 2019 року в сербському Катічі відбулася міжнародна рейтингова гонка з велоспорту маунтебайк в олімпійській дисципліні крос-кантрі, на якій спортсмени нашої школи завоювали золоту та срібну медалі.

З 31 червня по 3 серпня в хорватському Загребі відбувся EUSA Combat Championships 2019, на якому тхеквондисти харківської Школи вищої спортивної майстерності завоювали чотири медалі.

 

22 липня 2019 року в Угорщині спортсмен харківської ШВСМ Роман Свічкар став срібним призером чемпіонату світу з фетування в командній чоловічій шпазі.

 

22 липня в харківському аеропорту відбулася урочиста зустріч Збірної України з синхронного плавання, які прибули з Чемпіонату світу з Водних видів спорту на якому  

здобули вперше в своїй історії золоту та п’ять бронзових нагород, а також ліцензію на Олімпійські ігри.  

 

15 липня Збірна України з синхронного плавання вперше в своїй історії здобула золоті медалі на Чемпіонаті з Водних видів спорту який відбувається в Південній Кореї. 

Данило Картавий та Павло Визір завоювали срібло та бронзу чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків, який з 9 по 12 липня 2019 року відбувся в Івано-Франківську.

Владислав Сапожников завоював срібну медаль на чемпіонаті Європи з велоспорту BMX, який відбувся у Латвії з 12 по 14 липня 2019 року

Анастасія Савчук та Марта Федіна здобули бронзову медаль в технічній програмі дуетів з синхронного плавання на Чемпіонаті з Водних видів спорту який відбувається  з 12 по 28 липня в Південній Кореї 

 

Ігор Снітко та Ігор Червинський розділили перші місця на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді , який з 28 по 30 червня 2019 року відбувся у Бердянську.

9 червня в  місті Прієдор, Боснія і Герцеговина, відбулася міжнародна рейтингова гонка з велоспорту маунтінбайк в олімпійському крос-кантрі, на якій спортсмени харківської ШВСМ завоювали золоту та срібну медалі

З 3 по 9 червня 2019 року в іспанському місті Понтеведра проходив чемпіонат Європи з греко-римської, вільної боротьби серед юніорів, срібну медаль якого завоював Олександр Євсєєнко.

2 червня в сербському місті Нові-Сад відбувся міжнародний рейтинговий турнір першої категорії з велоспорту маунтінбайк «Petrovaradin Fotress», на якому Ірина Попова завоювала бронзову медаль. 

З 31 травня по 2 червня 2019 року в іспанській Барселоні відбувся етап Світової серії з синхронного плавання, на якому збірна України завоювала 5 золотих та 2 срібні медалі.

З 22 травня по 2 червня 2019 року в Румунії відбувся чемпіонат Європи з боксу серед юніорів

З 4 по 6 травня в Китаї відбувся етап Світової серії з синхронного плавання, на якому харків’янки завоювали п’ять нагород.

Велогонщиця харківської ШВСМ Ірина Попова перемогла в багатоденній гонці з маунтінбайку, яка з 2 по 5 травня 2019 року відбулася в сербському місті Нові-Сад.

22 та 23 квітня 2019 року в Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед дорослих. В особистих змаганнях серед чоловіків золоту медаль здобув Роман Свічкар.

13 та 14 квітня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup 2019», на якому представники нашої Школи вищої спортивної майстерності здобули комплект медалей.

З 26 лютого по 3 березня 2019 року в турецькому Самсуні відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука на якому Віктор Рубан здобув друге місце в командних змаганнях

 

З 1 по 3 березня 2019 року в Парижі відбувся перший етап Світової серії з синхронного плавання

 

З 20 по 23 лютого харків’яни Олександра Назарова та Максим Нікітін завоювали золоту медаль на Міжнародному турнірі з фігурного катання на ковзанах «Open Ice Mall Cup» 

 

З 15 по 18 січня 2019 року в Хмельницькому відбувся чемпіонат України з вільної боротьби

 З 10 по 13 січня 2019 року ШВСМ приймала відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільбі з луку «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана»

9 січня 2019 року в Школі вищої спортивної майстерності відбулася зустріч голови ХОДА Юлії Світличної  з тренерами та працівниками школи

21- 22.12 2018 року в ШВСМ відбувся відкритий Кубок Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці «Шалений Новий рік».

Боксери ШВСМ перемогли на чемпіонаті України

Семен Новіков здобув золоту медаль на чемпіонаті світу з боротьби

Ирина Попова та Роман Коробов — кращi спортсмен і тренер місяця

Дар’я Попова та Володимир Бєліков – призери етапу Гран-Прі

Кубок Європи з бадмінтону «RSL Kharkiv International 2018»

Bідкритий всеукраїнський турнір “Кубок Незалежності” по бадмінтону 2018 року

Ірина Попова – чемпіонка Європи з маунтінбайку

Андрій Винокуров — бронзовий призер «Гран-Прі Польщі»

Відкритий чемпіонат Харкова зі стрибків на акробатичній доріжці 2018

 

X Всеукраїнський турнір з стрільби з лука «Кубок Олімпійського чемпіона Віктора Рубана»